ניהול תוכן וליווי כותבים

מילים הן בשבילי הכל. הצורה שבה אנחנו מנסחות ומנסחים את עצמנו היא הדרך בה אנחנו מביאות את עצמנו לעולם. הדרך בה אנחנו מציגים את מה שיש לנו לתת. מה שנגיד – זה בדיוק-בדיוק מה שיקרה. למילים יש כוח לברוא עולם וגם לחרב. אני מאמינה שמילים הן מה שיוצר את המציאות שלנו – יום יום.

לאורך שנותיי כמנהלת תוכן ועיתונאית, זכיתי לעשות המון תפקידים מעניינים ובעיקר – ללוות מאות כותבים שונים ומגוונים – בדרך לדיוק הכתיבה שלהם עבור עצמם ועבור המדיה אליה הכתיבה שלהם מכוונת.

ליווי כותבים הוא כוח העל שלי. זה הדבר שלי בעולם. אני יודעת לזהות משמעות מאחורי טקסט, גם כשדברים בכלל לא נאמרו בו. אני יודעת לכוון כותב לכל מקום שירצה, בכל תחום, ולהתחבר למה שהוא מביא לעולם ולדרך הספציפית שלו לכתוב את זה.

אז מה אני עושה? מלווה כותבים, לכל מטרה. מנהלת תוכן לפלטפורמות שונות, יוצרת חשיבה לגבי העשייה שלנו בעולם – בעזרת מילים. עוזרת לכם לכתוב את עצמכם בדרך שמביאה הכי טוב את היכולות שלכם והחוזקות שלכם – לעולם.

 

אלו התפקידים שמילאתי – מהסוף להתחלה:

 

ניהול תוכן, קהילת ההורות והחינוך של Microsoft
בשנה האחרונה יצרתי עבור חברת מיקרוסופט פלטפורמה של תוכן, המבסס קהילה מחוברת ופעילה של הורי החברה. יצרתי עבורם עולם תוכן בתחום ההתמחות שלי: חינוך ומשפחה, ובניתי מרחב של ידע חשוב עבור הורים אשר רוצים ורוצות להיות בהורות יותר מודעת וחושבת ולבחון באמת את החינוך שילדיהם מקבלים במערכת החינוך ובבית. יחד חלמנו את בית הספר של העתיד וגם את הפיתוחים שיכולים לתמוך בו ובילדי דור העתיד שלנו.

 

ניהול תוכן, מגזין "הגיע זמן חינוך" של קרן טראמפ
ניהול והובלת הכותבים באתר, גיבוש הקונספט והרעיונות התוכניים שיעניינו את הקהל שלנו ויקדמו נושאי חינוך חשובים בסדר היום הציבורי: דרכי הלמידה של העתיד, מיומנויות המאה ה-21, למידה משמעותית ועוד.

 

הקמה וניהול תוכן, ערוץ המשפחה של Xnet
במשך 9 שנים, הובלתי את הערוץ, גיבשתי את הקונספט שלו, גייסתי את הכותבות והכותבים, עבדתי איתם על הקונספט של הטורים שלהם, בצורה שתביא אותם הכי טוב שאפשר, אבל גם תגיע לכותרות בעמוד הראשי של ynet.

 

ניהול תוכן, ערוץ ההורים של ynet
במשך 5 שנים הובלתי את הערוץ והפכתי את תחום ההורות מכתבה קטנה בתוך ערוץ אחר – לנושא שחייב להיות בסדר היום הציבורי. ליוויתי את הכותבים אל הדרך הנכונה לספר את הסיפור שלהם – הכי מעניין, הכי מרגש והכי נוגע ומשפיע על הגולשים.

 

מה עוד?
עשיתי עוד המון תפקידים חשובים. הכל עליי תוכלו לקרוא כאן, אבל מה שהכי חשוב הוא שאני יודעת לעזור לכם לקחת את המילים שלכם ולהשפיע בעזרתן בעולם. לחבר משמעות עמוקה לעשיה משמעותית. דברו איתי אם בא לכם לשמוע יותר או לעבוד או לכתוב יחד.

 

המלצות:

"הילה הגיעה למיקרוסופט לבניית פלטפורמה של תוכן עבור קהילת ההורות והחינוך של עובדי החברה – בדרך שיוצרת קהילה, מבססת ומחברת, בדרך לצמיחה אישית כהורים וצמיחה משותפת כקהילה. ניהול התוכן של הילה יצר בקהילה תקופה משמעותית, מלמדת, מרתקת וייחודית וכן הצית רעיונות חדשניים למיזמים בתחום החינוך.
הילה בנתה עבורם תוכן איכותי עם מגוון רחב של מרצים ואנשי חינוך, בהם נחשפו חברי הקהילה לנושאים ודנו בשאלות כמו – כיצד צריכה להיראות מערכת החינוך בשנת 2021, מהם סוגי הסמכות ההורית, חינוך למגדר ולמיניות. הילה שילבה בתכני הקהילה מגוון סדנאות, הרצאות וימי עיון, בין היתר עם הרב שי פירון, פרופ' יולי תמיר וד"ר שמעון אזולאי.
מעבר לפן המקצועי הנדיר שהילה מביאה עימה, בעיקר מנסיונה הרב וחקירה בלתי פוסקת, הילה היא גם אדם נפלא, המלווה באופן נעים ומקצועי את הצוות וחברי הקהילה. האש הבוערת בהילה היא חינוך וזה ניכר בעבודתה".

שני ברקוביץ, מנהלת מעורבות עובדים וחוויות תוכן, Microsoft

"בשנותיה כעורכת ערוץ ההורים של ynet הפכה הילה את התחום למקור התוכן החשוב ביותר בתחום זה ברשת, לפלטפורמה מוערכת לדיון פלורליסטי בסוגיות של חינוך, ולגוף שנותן את הטון במדיה הישראלית בעניינים עקרוניים שעלו לסדר היום הציבורי בתחומים אלה.

כאישיות אמיצה וערכית גם בחייה הפרטיים, בחרה הילה לרתום את הפופולריות של הערוץ אותו ערכה ולתרגם אותו למעשים בעלי חשיבות חברתית. בזכות המודעות התקשורתית הרחבה שיצרה הילה כלפי הנושא, נמצאו פתרונות לאלפי ילדים בסיכון, וחייהן של מאות משפחות-מתנדבות השתנו בפועל מהקצה אל הקצה. למעט מאוד עיתונאים יש זכות לומר שהם חתומים על הצלחה מעשית משמעותית ששיפרה את חיי הקוראים שלהם – ואני גאה לומר שהעשייה של הילה בתחום זה זורחת כדוגמה מובהקת למהלך מוצלח כזה. אין לי ספק שהילה תהיה נכס מהותי לכל ארגון שבו תשתלב".

יון פדר, עורך ראשי, ynet

"הילה המופלאה. מרפאת במילים. איך אני יודעת? כי במשך שנים רבות היא היתה העורכת של הטורים שלי ב-Ynet וב-xnet ואני מכירה מתהומות נפשי את רגישותה לטקסט ולחיבור שלו אל הנפש. עדינות ונחישות ועיניים שרואות לעומק ולב ענקי ונפש חפצה הם רק חלק מארגז הכלים שלה. אני בטוחה שכל הנשים שכותבות בהדרכתה חוות תהליך של ריפוי והתעצמות ובעיקר של אהבה".

ענת לב-אדלר, סופרת ועיתונאית, ידיעות אחרונות

 

"18 שנים אני כותבת בעיתונים אבל את הטור האישי הבאמת אישי על האמהות החורגת שלי התחלתי ב-2011 במדור הורות של Xnet, עם עורכת שיותר מאשר היא מבינה במילים (וזה המון) היא מבינה באנשים. חוף מבטחים של סיפורים אישיים. מכוונת, מדייקת ואם נמנמתי קצת, ישר קראה לי לסיעור מוחות. הרבה דברים למדתי על עצמי ועל הבחירות שלי דרך הטור הזה".

סיגל קפלן, יועצת משפחות וכותבת, xnet